Výhody e-školení.eu

Přednosti e-školení pro zaměstnavatele

Systém E-školení.EU je prokazatelně nejméně nákladnou formou povinného školení zaměstnanců.

Společnost má vždy aktuální přehled o počtu a úspěšnosti školených zaměstnanců, absolvovaných a nedokončených kurzech včetně možnosti exportu těchto dat do Excelu.

Správa školení je plně automatizovaná, systém sám dohlíží na absolvování kurzů, hlídá platnost certifikátů a informuje o případných problémech. Systém obsahuje funkce pro hromadnou správu zaměstnanců, podporuje hromadný import dat a je připravený i na extrémní zátěže.

V případě prokazování absolvovaného školení vůči institucím lze ze systému snadno doložit certifikáty i obsah kurzu, způsob proškolení a další potřebné údaje.

Obsah kurzů je přizpůsoben specifikům a rizikům na daném pracovišti. Webové rozhraní zobrazuje hlavičku s logem zaměstnavatele. Systém lze využít i pro vlastní firemní kurzy.

Výhody e-školení pro zaměstnance

Ovládání je jednoduché, všechny funkce jsou snadno pochopitelné a samotné školení je stručné a vizuálně atraktivní.

 

Zaměstnanec má přístup ke školení 24 hodin denně 365 dnů v roce, a to odkudkoliv. Kurz lze navíc kdykoliv přerušit a později se k němu vrátit. Uživatel má také možnost nechat si kdykoliv zaslat zapomenuté heslo.

 

Všechny kurzy připravili zkušení a certifikovaní odborníci a jejich obsah plně odpovídá všem platným normám. Všechna školení navíc reflektují aktuální vyhlášky a každá připravovaná změna v zákonech je vždy včas zanesena do obsahu kurzů. Získané znalosti prověřuje závěrečný test.

Máte zájem vyzkoušet si naše kurzy?

Zašlete nám nezávaznou poptávku a brzy se vám ozveme!